Reference Jana Paroubka

Když se člověk do něčeho pustí úplně prvně, ne vždy má kliku a hned na první dobrou najde přesně to, co chtěl. Já hledal korektorku, která by mi zkontrolovala případné chyby a překlepy v textu, korektorku, která by mi dala zpětnou vazbu k textu i knize, korektorku, která by si s textem pohrála a navrhla mi úpravy, aby byl obsah knihy čtivější.

Upravení textu považuji za základ korektorské práce. Jenže díky Jitce se mi podařilo knihu dostat do podoby, která mě samotného překvapila a ze které jsem skutečně nadšený.

Je až k nevíře, jak moc se obsah a zpracování knihy posunul dál. Přeházení odstavců, doplnění textu, kde bylo něco nejasné, předělání grafického zpracování… Jitka mě trefně upozorňovala na místa v knize, která by šla upravit, zlepšit a díky tomu jsem dostal spoustu nápadů, jak knihu udělat zajímavější, které by se jinak nedostavily, protože jsem text považoval za hotový.

Opět jsem se přesvědčil, že vše lze udělat ještě o něco lépe, zejména když máte někoho, kdo vám dokáže dát hodnotnou zpětnou vazbu. Při spolupráci s Jitkou jsem měl pocit, že je pro ni dokončení mé knihy stejně důležité jako pro mě a rovněž usiluje o co nejlepší výsledek. Když někdo dělá svou práci rád a dobře, prostě to poznáte a bez zaváhání se k takovému člověku vrátíte s dalším svým dílem.

Nepochybuji, že se vám úplně stejné ochoty i pečlivosti dostane i od Idy, s kterou jsem měl možnost při dokončování knihy alespoň krátce pracovat.

Budu se těšit na další spolupráci.

Jan Paroubek
e-book Nebuďte kořistí a začněte bohatnout
www.novavec.cz

Jedna z našich prvních referencí. A jeden z e-booků, který stojí za to mít – bez rozdílu věku, vyznání a pohlaví. Fakt. Samotné nás překvapilo, jak zajímavá kniha o financích může být. Honzo, děkujeme.

Na další referenci

Zpět na stránku Reference